ADRODD

Rent a Car Yönetimi

image

Süreçlerinizi Hızlıca Yönetin

Açık sözleşmelerinizi yönetmenin en kolay yolu.

Araç bilgilerini, firma bilgilerini ya da aracı kiralayan müşteri bilgilerini, kiralama süresi, yapılan ödeme ve iskontolarını, verilen ek hizmet bilgisini, kontrat süresini ve carisini, müşteri risk bilgilerini kolayca yönetebilirsiniz.

Sözleşmelerinizi Kolayca Takip Edin

İptal edilen veya sona eren sözleşmeleri takip edin.

Müşteri, firma, araçlar, şubeler ve satış temsilcileri filtreleri ile detaylı raporlar edinin. Araç bilgilerini, kiralayan bilgilerini, kiralama bilgilerini, hizmet dökümünü görerek şirketinizi suprizlerle karşılaşmadan yönetebilirsiniz.

image
image

Rezervasyonlarınızı Hızlıca Alın !

Araç, transfer hizmeti veya özel hizmetlerinize yönelik rezervasyonlarınızı hızlıca alın.

Müşteri rezervasyonlarınızı kolayca yönetin. Rezervasyon bilgileri teslim ve alış tarihi, rezervasyon uzatma, dönemsel hesaplama, Web Entegrasyonu ile hızlıca müşteri kazanın.

Fırsatlarla Farkınızı Ortaya Koyun

Adrodd özel kampanyaları ile müşterilerinize fırsatlar sunabilirsiniz.

Adrodd kullanarak araç kiralaması yapan müşterilerinize ekstra indirim ve fırsatlar kazandırın. Firmanızdan araç kiralama yapılması için müşterilerinize nedenler verin.

image
image

Araç Durum Takip Ekranlarınız ile Kolay Yönetim

Araç Durum Takip ekranı ile araç durumlarınızı takip etmek artık çok kolay.

Rezervasyon öncesi araçlarınızın durumlarını bir dokunuş ile takip edebilirsiniz. Rezervasyondan dönecek araçlarınız, uzayan rezervasyonları, geri dönüşü ertelenen rezervasyonları aynı ekrandan takip ederek şirketinizi organize edebilirsiniz.